Наші викладачі

Дізнайтесь більше про розклад та програму занять:

Чому клуб Пінгу особливий

Наш викладацький досвід та нестримна любов до діточок мотивували нас розробити унікальну комплексну програму для дошкільнят від 3 до 7+ рочків.

Ми пропонуємо інноваційний та ефективний мультимедійний курс, який подарував нові знання та позитивні емоції вже більш ніж 300 діткам. Ваша дитина навчиться англійській мові, малюванню, рукоділлю, історії та іншим предметам через призму багатої європейської культури у цікавому та захоплюючому середовищі.

Наші викладачі

 Із багаторічним досвідом роботи

 Мають базові знання з дитячої психології

 Дбають про дітей, як про власних

Галина Демчук, викладач англійської мови першої категорії

Моя педагогічна діяльність розпочалась з 2001 року. Відтоді здобула першу категорію як вчитель і стала мамою. Маю педагогічний досвід роботи з різними віковими категоріями. Викладала у Малій Академії Наук при ЛНУ ім. І. Франка. Навчала англійської у приватній школі в Туреччині. Але Завжди найбільше радості приносила робота з дітьми молодшого шкільного віку. Це період рухливих та веселих завдань період коли ми вчимо дітей любити англійську мову і сприймати навчання як гру. Працюючи з цією віковою категорією, мала змогу створити дитячий англомовний театральний гурток. Можливість для дітей виступати і перевтілюватись підвищує їхню впевненість і приносить радість рідним.
The art of teaching is the art of assisting discovery

Анна Погуц, викладач англійської мови першої категорії

Ще в 1999 році я закінчила Львівський Державний Університет ім. І. Франка, де отримала кваліфікацію “викладач англійської мови та літератури”. Сім років я працювала у Львівській Українській Гімназії з поглибленим вивченням англійської мови та українознавства. Майже 10 років тому я почала навчати дошкільнят. Я люблю діток, і за роки викладання розробила ефективну методику работи з ними, котру я протестувала та апгрейдила. З 2006 по 2011 рік я працювала на приватних курсах англійської мови для дошкільнят, а з 2012 року потрапила до Клуба Пінгу.

Оксана Кривоніс , викладач курсу підготовки до школи

Найцінніший скарб у нашому житті – це діти, тому до професії вчителя з повагою ставилися в усі часи. Але вчитель – це не просто високоосвічена людина, а насамперед той, хто вміє передати свої знання іншим, пояснити незрозуміле, знайти ключ до здібностей кожної дитини. Саме про цю професію мріяла з самого дитинства, тому за покликом душі і обрала її. Кожне своє заняття намагаюсь проводити так, щоб діти з нетерпінням і цікавістю чекали на наступне.

Життєве та педагогічне кредо: «Щоб зрозуміти світ дитини, треба піднятися до її рівня» (Януш Корчак).

Дарина Колонуто , викладач англійської мови та курсу hand-made
У 2008 році я закінчила Ужгородський Національний Університет, факультет романо-германської філології за спеціальністю англійська мова та література. Я отримала диплом з відзнакою та вже більше 5 років викладаю діткам. Досвід та любов до маленьких діточок дозволяють мені ефективно готувати до школи навіть самих непосидючих дошкільнят.

Олена Касяненко ,викладач Рукоділля з Пінгу

Люблю малювати  пейзажі  в стилі  етно – арт.  Захоплююсь класичною  музикою  і її  сучасними інструментовками. Улюблений музичний  інструмент – саксофон, кіноактор – Хав*єр  Бардем. Обожнюю схід сонця. Професійно займаюся східними  танцями. Переконана – не талановитих дітей не буває. Кожна  дитина має  право на хорошу освіту. І цінність малюка  не залежить  від  його  здібностей  і досягнень. Головне  пом*ятаю, що  всі люди потребують  одне  одного!.

Людмила Ковалевич , викладач образотворчого мистецтва
В 1975 р. закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (відділ художньої кераміки).
З 1976 р. працювала художником на Львівській Експериментальній кераміко-скульптурній фабриці.
Член Національної Спілки Художників України з 1986 р.
Учасник обласних, всеукраїнських (1премія – виставка молодих художників 1986 р.) та міжнародних виставок (Італія, Польща, Угорщина, Хорватія – Гран-Прі Міжнародного конкурсу кераміки – 2001 р.)
З 2006 р. працювала в приватній школі “Евріка”.
2007 р. – учні школи “Евріка” – лауреати конкурсу, присвяченому Великодню.
З 2008 р. – керівник гуртка дизайну в дитячому дошкільному закладі “Дивосвіт”.
2009р. – вихованці гуртка відзначені нагородами від газети “Високий замок за участь у конкурсі, присвяченому Форуму книговидавців для дітей та юнацтва.
З 2012 р. працює в Школі англійської мови “Pingu’s Club” керівником гуртка образотворчого мистецтва.
Учні гуртка – учасники щорічного Всеукраїнського конкурсу “Просто небилиці”
Переможці:
2012 р. – Юхніцький Владислав
2013 р. Вершиніна Дарія
2014 р. – участь у Міжнародному конкурсі “Piekno Beskidow i Bieszadow” (Gorlice) (Польща)
Переможець – Погуц Марина

Саманта Келлі – носій мови з Великобританії.

Місце народження – Лондон.

Маєте питання? Ми відповімо!